• تاریخچه:


اهمیت و نقش افزودنی‌های خوراکی در زنجیره تولید محصولات غذایی، ارتقای کیفی و حفظ کیفیت آنها بر کسی پوشیده نیست. بر این اساس شرکت افزودنیها با شناخت اهمیت و جایگاه این گروه از مواد، به منظور افزایش توان تولید داخلی و تامین نیاز بخشی از واحد‌های تولیدی، در سال 1368 تاسیس و ضمن اخذ موافقت اصولی از وزارت صنایع اقدام به تاسیس واحد تولید مشتقات سدیم فسفات خوراکی در شهرستان قزوین نمود.

تولید این واحد رسما از سال 1372 آغاز گردید و متعاقب آن تولید بیکینگ پودر نیز به دیگر محصولات این شرکت اضافه شد. هم ‌اکنون محصولات فوق تحت مسئولیت شرکت افزودنیها وظیفه تولید و عرضه مشتقات سدیم فسفات خوراکی و بیکینگ پودر را بعهده دارد.

کارخانه شرکت افزودنیها در شهرک صنعتی لیا (قزوین) مستقر شده است که دارای بخشهای زیر است:

آزمایشگاه‌های کنترل کیفیت

سالن تولید بیکینگ پودر

سالن تولید فسفات

انبارها

تاسیسات اداری و عمومی

.


 

  • چشم‌انداز ما:


شرکت افزودنیها در افق چشم‌انداز خود بنگاهی پیشتاز در تولید محصولات افزودنی صنعت کیک و شیرینی است و بدنبال ارزش‌‌آفرینی پایدار می‌باشد.

 

  • ماموریت ما:


ماموریت ما حضور فعال در این صنعت با تکیه به روش های نوین مدیریت به منظور دستیابی به بهبود مستمر محصولات و خدمات مشتریان می‌باشد.

  • کیفیت و مشتریان:


ما برای دستیابی به این هدف و استمرار آن بر توسعه و مهندسی و مدیریت کیفیت، تمرکز می بخشیم. در این راستا با به کارگیری کارکنان توانمند و مسئولیت‌ پذیر تلاش می نماییم با توجه به استاندارد‌های جاری در کشور و تحت نظارت سازمان ملی استاندارد و نیز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تولید خود را به بازار و مشتریان خود عرضه می نماییم.

  • فرایند‌های ما:


فرایند‌ها و ابزار‌های اصلی ما برای رسیدن به اهدافمان، فناوری، دانش فنی و توسعه منابع انسانی می‌باشد.